Koondveosed

Väiksemate veosepartiide kohaletoimetamine (vähem kui üks konteiner või veoauto) mis tahes maailma riigist Tolliliidu riikidesse (Venemaa, Valgevene, Kasahstan) ja Ukrainasse.

Meie ettevõtte eripäraks on võimalus pakkuda sellist teenust komplekselt koos finantssaatega Euroopas. Selline teenus on nõutud nii firmade seas, kellele veos kuulub kui ka tollimaaklerite seas, kes teostavad oma klientide kompleksset teenindamist.

Nimetatud teenuse olemus seisneb selles, et te sõlmite meie ettevõttega ühe väliskaubanduslepingu ja tasute selle järgi kõikide ostetavate kaupade eest, olenemata tarnija asukohast, teatate oma tarnijale meie firma rekvisiidid, nemad esitavad meile tasumiseks arve ning meie maksame selle. Kui kaup on tegelikult teelesaatmiseks valmis, siis me organiseerime selle transpordi kogumislattu Euroopas ning sealt vormistame teelesaatmise teie aadressile ühe ühise faktuurarve alusel.

Näiteks, teil on 200 tarnijat üle maailma, kellelt te ostate kaupu, mille kogus on alla ühe konteineri.

Tarnijatega töötamiseks on teil vaja:

  • sõlmida 200 väliskaubanduslepingut;
  • teostada panga kaudu kõik vajalikud maksed;
  • reguleerida suhteid oma pangaga kõikide väliskaubanduslepingute osas;
  • palgata logistikafirmad kauba kohaletoomise organiseerimiseks;
  • teostada iga tarnijaga eraldi tollidokumentide vormistamine ja palju muid tegevusi.

Iga selline operatsioon võtab teilt palju aega ja raha, nõuab suure hulga kõrge kvalifikatsiooniga töötajate ülalpidamist. Kõike seda on võimalik teha ühe lepingu sõlmimise teel meie firmaga. Süsteem on piisavalt paindlik ning seda võib kohaldada teie mis tahes vajadusi arvestades.

Kui on tarvis teostada teie veose tollis vabastamist Tolliliidu riikides ja Ukrainas, siis selleks on meil olemas alalised partnerlepingud tollimaakleritega kõikides nendes riikides ning me aitame teid meeleldi selles küsimuses.

Meie klientide peamised nõudmised koondveoste kohaletoimetamisel on:

  • kiire kohaletoimetamise tähtaeg;
  • konkurentsivõimeline hind;
  • veoste säilivus.

Seega ongi meie töö üles ehitatud vastavalt nendele nõudmistele.

Loomulikult puudutavad kõik ülalnimetatud teenused nii täismahus konteinereid kui ka autovedu.

Våra populära granitskivor finns i de klassiska röda tonerna till mer exklusiva sorter med blänkande inslag.